Turnusy rehabilitacyjne turnus rehabilitacyjny rehabilitacja ośrodki ośrodek nad morzem kolonie 2012 - Polonus

Turnusy rehabilitacyjne turnus rehabilitacyjny rehabilitacja ośrodki ośrodek nad morzem kolonie 2012 - Polonus

POLONUS S.C.

ul. Jaracza 13
90-261 Łódź

tel./fax. 42 633 22 11
tel. 42 630 81 21

e-mail: turnusy@polonus.travel.pl
www.polonus.travel.pl


Informacja o filmie

Czas: 4m 33s


Opis

Turnusy rehabilitacyjne turnus rehabilitacyjny rehabilitacja ośrodki ośrodek nad morzem kolonie 2012 to oferta organizatora Polonus obejmująca zarówno turnusy rehabilitacyjnych dla dorosłych, jak również kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży na rok 2012, odbywające się na terenie całego kraju. Istniejemy już od 1993 roku, a organizacją turnusów rehabilitacyjnych zajmujemy się już od 2006r. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do organizacji i sprzedaży ww. turnusów. W historii naszej działalności jako Organizatora turnusów rehabilitacyjnych poszczycić się możemy wieloma osiągnięciami, doskonałą opinią zarówno wśród Klientów, jak i ośrodków, z którymi współpracujemy. Nawiązaliśmy kontakt z ponad setką obiektów na terenie całej Polski, jednocześnie wykluczając te, które nie spełniły oczekiwań naszych Klientów. Posiadamy imponującą listę  tzw. stałych Klientów, którzy rokrocznie nabywają u nas turnusy i są z nich w pełni usatysfakcjonowani. Współpracujemy z zakładami pracy chronionej z całej Polski, ponadto obsługujemy grupy podopiecznych fundacji, stowarzyszeń, domów dziecka, ośrodków szkolno – wychowawczych, warsztatów terapii zajęciowej.

Polonus jako Biuro Podróży istnieje na rynku turystycznym od 1993 roku. Posiadamy zezwolenie Wojewody Łódzkiego nr 229 na organizowanie kolonii, obozów wczasów, wycieczek zarówno w kraju, jak i zagranicą, oraz związaną z tym gwarancję ubezpieczeniową nr M 182564. Jesteśmy członkiem Izby Turystyki Ziemi Łódzkiej. Współpracujemy z renomowanymi Biurami Podróży z całego kraju i zagranicy. Ponadto posiadamy długoletnie doświadczenie w organizowaniu wyjazdów krajowych i zagranicznych.

Turnusy rehabilitacyjne turnus rehabilitacyjny rehabilitacja ośrodki ośrodek nad morzem kolonie 2012 to oferta, z którą możecie się Państwo zapoznać na naszej stronie www.polonus.travel.pl Serwis posiada wszelkie informacje dotyczące turnusów rehabilitacyjnych zawartych w naszej ofercie. Wszystkie oferty posiadają opis ośrodka, galerię zdjęć, aktualne cenniki, a także dla Państwa wygody czytelną mapkę dojazdu, z której można swobodnie korzystać planując podróż do wybranego ośrodka. Mamy nadzieję, że spośród bogatej oferty Naszego Biura, będziecie Państwo mogli wybrać tą, która najbardziej spełnia Wasze oczekiwania.

Turnusy rehabilitacyjne turnus rehabilitacyjny rehabilitacja ośrodki ośrodek nad morzem kolonie 2012 to propozycja skorzystania z 14 – dniowej rehabilitacji, która ma na celu poprawę kondycji psychofizycznej uczestnika. Organizowane są w miejscowościach i ośrodkach, które swoim niesamowitym mikroklimatem i kojącą bazą zabiegową, wpływają pozytywnie na dysfunkcje i schorzenia Kuracjuszy. Nasze ośrodki oprócz miłej atmosfery i profesjonalnych zabiegów zapewniają całodzienne wyżywienie, opiekę medyczną, a także  programy kulturalno – rozrywkowe i opiekę kierownika turnusów. Tak kompleksowa usługa ma na celu poprawę Państwa formy fizycznej i samopoczucia oraz zapewnienie niezbędnej rehabilitacji, a zarazem relaksującego wypoczynku.

Turnusy rehabilitacyjne turnus rehabilitacyjny rehabilitacja ośrodki ośrodek nad morzem kolonie 2012  to oferta skierowana przede wszystkim do osób z grupą inwalidzką, które w celu obniżenia kosztów pobytu i usług świadczonych przez nasze ośrodki, mogą starać się o dofinansowanie z PFRON. Jednak istnieje również możliwość skorzystania z naszej oferty wypoczynkowo-rehabilitacyjnej przez osoby bez grupy inwalidzkiej, pod warunkiem pełnej odpłatności za turnus.

Turnusy rehabilitacyjne turnus rehabilitacyjny rehabilitacja ośrodki ośrodek nad morzem kolonie 2012 to propozycja różnego rodzaju zabiegów pochodzących z wielu dziedzin rehabilitacji, tj.: ciepłolecznictwo, elektrolecznictwo, hydrolecznictwo, inhalacje, kinezyterapia, krioterapia, masaże lecznicze, magnetoterapia, światłolecznictwo, tlenoterapia, ultradźwięki.

Ciepłolecznictwo to przede wszystkim okłady żelowe,  okłady z czarnego błota z Morza Martwego, sauna sucha.

W ramach elektrolecznictwa proponujemy: diadynamic, magnetronic, elektrostymulacja nerwów lub mięśni, galwanizacja / jontoforeza, interdyn, kąpiel elektryczno – wodna, prądy Traberta (UR), prądy TENS, arsonwalizacja, prądy interferencyjne.

Hydrolecznictwo to przede wszytkim propozycja skorzystania z masaży i kąpieli leczniczych, między innymi takich jak: kąpiel kwasowęglowa, kąpiel perełkowa, masaż podwodny całkowity, natrysk (bicz) szkocki zmiennotemperaturowy, hydromasaż z biczem podwodnym (wanna angielska), kąpiel solankowa, kąpiel parowa, masaż wirowy kończyn dolnych i górnych, kąpiel czterokomorowa, kąpiel wodno – elektryczna, aquavibron, okłady borowinowe, okłady częściowe, okłady całościowe (kręgosłup, nogi, ręce), kąpiel borowinowa, a także kąpiel solankowa z borowiną.

Inhalacje to zabieg stosowany w przewlekłych nieżytach nosa, zapaleniach krtani, alergii, stanie wyczerpania głosowego, lub profilaktycznie osób narażonych na wdychanie szkodliwych pyłów oraz wielu chorobach układu oddechowego. Przykładowe rodzaje inhalacji to: inhalacje indywidualne z solanką, inhalacje indywidualne ultradźwiękowe bądź dyszowe z lekiem, inhalacje solankowo-olejkowe.

Kinezyterapia to propozycja stosowania zestawu ćwiczeń indywidualnych bądź zespołowych, a także możliwość korzystania z siłowni, rowerów treningowych, orbitreków i bieżni. Ponadto proponujemy gimnastykę z zastosowaniem odciążenia oraz pętli Glissona.

Światłolecznictwo odbywa się poprzez naświetlanie UV lampą kwarcową / IR +UV (lampą Emita), sollux, naświetlanie światłem spolaryzowanym (Bioptron, Bio-V), laseroterapia, solaris oraz solarium.

Ponadto nasze turnusy rehabilitacyjne proponują zabiegi krioterapii zarówno ogólnoustrojowej jak i punktowej, liczne masaże lecznicze oraz zabiegi terapuls i magnetronic, a także tlenoterapie i zabiegi ultradźwiękiem.

Tak szeroka oferta zabiegowa to tylko ogólny zarys usług proponowanych podczas turnusów rehabilitacyjnych przez nasze ośrodki. Chcąc zapoznać się szczegółowo z profilami leczenia w poszczególnych ośrodkach zapraszamy Państwa na naszą stronę www.polonus.travel.pl.

Turnusy rehabilitacyjne turnus rehabilitacyjny rehabilitacja ośrodki ośrodek nad morzem kolonie 2012 to także oferta turystyczna biura podróży Polonus. Organizujemy kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży, w kraju i zagranicą. Posiadamy liczną sieć sprawdzonych ośrodków wypoczynkowych w Polsce, min. w Kołobrzegu, Dźwirzynie, Sarbinowie, Inowrocławiu i Ciechocinku, Krynicy, Lądku Zdroju i Zakopanem, jak również za granicą, tj. we Włoszech, Chorwacji, Francji, Hiszpanii, Bułgarii, Grecji.

Mamy nadzieję, że wybór rehabilitacji bądź wypoczynku dla swoich dzieci w naszych ośrodkach i za naszym pośrednictwem sprawi, że Państwa wszelkie potrzeby i oczekiwania oraz wyobrażenia o udanym letnim wypoczynku zostaną w pełni zaspokojone.

Zapraszamy do współpracy!!!

POLONUS S.C.
ul. Jaracza 13
90-261 Łódź
tel./fax. 42 633 22 11
tel. 42 630 81 21
e-mail: turnusy@polonus.travel.pl
www.polonus.travel.pl
Link do filmu: